Drukowane obrazy na płótnie z motywem zwierząt

Szukasz oryginalnej ściennej dekoracji do Twojego domu lub mieszkania? Chcesz dopełnić i podkreślić styl wnętrza, ciekawą grafiką lub obrazem? Sprawdź ofertę sklepu z obrazami drukowanymi na płótnie. Dowiedz się, czym się wyróżniają i gdzie będą piękną ozdobą.

Czym wyróżniają się drukowane obrazy na płótnie?

Modnym i coraz bardziej popularnym sposobem na szybką i efektowną dekorację ścian są obrazy na płótnie. Zdjęcia lub grafiki przesłane przez nas, lub wybrane z obszernej bazy on-line, drukowane są cyfrowo na płótnie canvas i naciągane na blejtram. Jego wielkość może być oczywiście różna.

Dekoracje tego typu, są trwalsze i bardziej efektowne, niż plakaty czy grafiki drukowane na papierze. Niewątpliwą zaletą płótna canvas jest jego odporność na blaknięcie oraz łatwość utrzymania go w czystości. Taki obraz nie wymaga już także dodatkowej ramy, gdyż dzięki załączonym do blejtramu zawieszkom, możemy powiesić go bezpośrednio na ścianie.

Gdzie najbardziej pasują obrazy drukowane na płótnie?

Zdjęcia i obrazy na płótnie, pasują do każdego pomieszczenia, gdzie przebywamy, pracujemy lub odpoczywamy. Są ozdobą pokoju dziecięcego, kuchni, sypialni, a także biura lub sklepu. Świetnie zastępują, niedostępne dla większości ludzi, dzieła byłych lub obecnych światowych mistrzów malarstwa.

Zastanawiasz się, jaki obraz dobrać do konkretnego wnętrza? Do kuchni najlepiej jest wybrać tematy z martwą naturą lub obrazy przedstawiające żywność sfotografowaną w trybie makro. Malownicze pejzaże i zwierzęta na łonie natury, pozwolą nam zrelaksować się i wyciszyć w przestrzeni salonu lub sypialni.

Najbardziej popularne tematy i grafiki do druku na płótnie

Wśród gotowych wzorów i zdjęć wybieranych do nadruku, dużą popularnością cieszą się od lat motywy roślinne, pejzaże, a także zwierzęta. Modnym w ostatnim czasie tematem są jelenie na łonie natury lub ich głowa w formie grafiki na dowolnym tle. Jeśli chcesz posiadać oryginalny obraz na płótnie jeleń będzie dobrym wyborem.

Bardzo efektownie wygląda obraz para jeleni w wersji monochromatycznej. Jelenie są symbolem odwagi, siły i niezależności, ale z drugiej strony także piękna natury i jej łagodności. Doskonale pasują do wnętrz utrzymanych w stylu skandynawskim i minimalistycznym.

Więcej obrazów na płótnie z jeleniem znajdziecie na: https://bajkoweobrazy.pl/obrazy/jelen